VIDEOREJESTRATOR SAMOCHODOWY MIDLAND FULL HD GPS

Rejestrator samochodowy Midland Street Guardian z GPS

Więcej szczegółów


549,00 zł brutto

Videorejestrator Midland z serii "Street Guardian GPS" pozwala na zapis przebiegu jazdy, który wskazuje dokładną pozycję dzięki wbudowanemu odbiorniku GPS.

Stanowi przez to rodzaj samochodowej czarnej skrzynki, z której możemy skorzystać w przypadku wyjaśniania trudnych sytuacji na drodze, sporów z innymi kierującymi, postępowań mandatowych lub odszkodowawczych.

Videorejestrator Midland "Street Guardian GPS" zapisuje obraz z rozdzielczością Full HD i kącie widzenia 140 stopni.

Stabilizator obrazu zapewnia doskonałe filmy.

Jest łatwy w instalacji na przedniej szybie samochodu za pomocą poręcznej przyssawki dzięki niewielkim rozmiarom nie ma wpływu na jazdę i widoczność przy tym ważąc tylko 80g!

Nie jest tajemnicą, że w środku słonecznego dnia materiał nagrywany kamerami o różnej jakości i cenie wygląda często podobnie. Niestety większość zdarzeń drogowych, które chcielibyśmy utrwalić i zachować na dłużej zachodzi w złych warunkach  atmosferycznych lub po zmierzchu i tu często zaczynają się problemy z czytelnością zapisu. Obraz jest ciemny, mało szczegółowy, brak mu kontrastu i dynamiki. W tym względzie Midland nie uznaje żadnych kompromisów. Szerokokątny 140 °, jasny obiektyw ze stabilizacją o współczynniku F2,4 i matryca z niskimi szumami gwarantują wyraźny obraz nawet w szczątkowym oświetleniu.

Na drugim biegunie trudnych warunków zdjęciowych znajduje się ostre, kierunkowe światło i kontrastujące z nim głębokie cienie. O wydobycie szczegółów z obszarów niedoświetlonych przy jednoczesnym nieprześwietlaniu fragmentów bardzo jasnych, dba nowoczesny system obróbki obrazu WDR, płynnie tonujący duże różnice natężenia światła w różnych fragmentach kadru. Możliwość regulacji wielu parametrów obrazu i pracy urządzenia daje użytkownikowi szerokie pole do personalizacji zapisu, choć ustawienia domyślne sprawdzają się właściwie w każdych, standardowych warunkach, w jakich korzysta się rejestratora jazdy.

Regulowany czujnik przeciążeń uruchamia funkcję czarnej skrzynki, chroniącej przed skasowaniem fragment nagrania z zarejestrowanym momentem kolizji.

Można używać rejestratora Street Guardian jako kamery stróżującej, gdyż posiada możliwość włączania nagrywania bez dodatkowej sygnalizacji, po wykryciu ruchu przed obiektywem.

Elegancka, dyskretna obudowa z 2 calowym wyświetlaczem pasuje do każdego samochodowego wnętrza, nie rozprasza kierowcy i rzuca się w oczy innym uczestnikom ruchu.

 

Funkcja Black Box: nagrania wideo są automatycznie zapisywane.

Funkcja Wykrywanie ruchu: kamera rozpoczyna nagrywanie, gdy coś porusza się z przodu kamery.

Rejestrator Midland ma wbudowane złącze USB za pomocą które można łatwo pobrać filmy na laptopa lub komputera, i naładować baterię.

 

Najważniejsze cechy:


◦Rozdzielczość: 1920x1080p Full HD 30fps / 60fps 1280x720p HD ready
◦Nagrywanie audio i wideo
◦Obiektyw szerokokątny 140 °
◦Stabilizator obrazu
◦2 calowy ekran
◦Wbudowany mikrofon i głośnik
◦Obiektyw: szkło
◦Port HDMI
◦Akumulator litowo-jonowy 460mAh zintegrowany
◦Obsługuje do 32GB karty micro SD
◦Czujnik: 12MP
◦Format AVI
◦Czujnik: Aptina CMOS

 

Zawartość opakowania:


◦Wideorejestrator Midland z seria "Street Guardian GPS"
◦Przyssawka
◦Kabel USB
◦Ładowarka samochodowa
◦Instrukcja
◦Płyta CD z oprogramowaniem do odtwarzania filmów ze współrzędnymi GPSKoszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie